TROJICE spol. s r.o. | TROJICE.cz

TROJICE spol. s r.o.

Zajímáte se o CNC zpracování a stříhání plechů? Potřebujete ohnout či skružit plechy, vyrobit děrované plechy, nebo máte zájem o složitější ocelové konstrukce? Hledáte společnost, která vám z kovu vyrobí na zakázku vše, co potřebujete? Jste na správné adrese - www.trojice.cz.

O společnosti

Hlavním předmětem činnosti společnosti TROJICE spol. s r.o. je zakázková kovovýroba, CNC zpracování plechu, a dále také výroba ocelových konstrukcí a technologických zařízení.

Společnost TROJICE spol. s r.o. vznikla v roce 1993 z oddělení „Centrální údržby technologických zařízení úpraven a třídíren uhlí a koksu společnosti OKD, a.s.”.

Jsme významnou výrobní a dodavatelskou společností v oblasti technologie CNC zpracování plechu a již dlouhodobě působíme v mnoha průmyslových odvětvích, například ve strojírenství, energetice, stavebnictví, zemědělství, v chemickém a zpracovatelském průmyslu.

Více informací o společnosti »

Aktuality
21.1.2016
Ve spolupráci s firmou Promax Media s.r.o. byla spuštěna nová webová prezentace naší společnosti. Věříme, že se tyto stránky budou líbit...
+ zobrazit více
Vybrané reference
reference reference reference reference reference