O společnosti | TROJICE.cz

O společnosti

Zajímáte se o CNC zpracování a stříhání plechů? Potřebujete ohnout či skružit plechy, vyrobit děrované plechy, nebo máte zájem o složitější ocelové konstrukce? Hledáte společnost, která vám z kovu vyrobí na zakázku vše, co potřebujete? Jste na správné adrese - www.trojice.cz.

O společnosti

Hlavním předmětem činnosti společnosti TROJICE spol. s r.o. je zakázková kovovýroba, CNC zpracování plechu, a dále také výroba ocelových konstrukcí a technologických zařízení.

Společnost TROJICE spol. s r.o. vznikla v roce 1993 z oddělení „Centrální údržby technologických zařízení úpraven a třídíren uhlí a koksu společnosti OKD, a.s.”.

Jsme významnou výrobní a dodavatelskou společností v oblasti technologie CNC zpracování plechu a již dlouhodobě působíme v mnoha průmyslových odvětvích, například ve strojírenství, energetice, stavebnictví, zemědělství, v chemickém a zpracovatelském průmyslu.

Zakázková kovovýroba in-house

Vzhledem k tomu, že firma TROJICE spol. s r.o. klade velký důraz na kompletní provedení výrobku tzv. in-house, zakázková kovovýroba se neomezuje pouze na CNC stříhání, ohýbání, skružování a děrování plechů. Náplní naší práce je také zámečnictví, svařování a kovoobrábění. V oblasti zakázkové kovovýroby a CNC zpracování plechu jsme schopni zajistit veškeré služby, počínaje výrobou jednoduchých prvků (např. děrované plechy), a složitější výrobou ocelových konstrukcí a zařízení, přes dodávku objednaného zboží, až po jeho montáž.

Technické zázemí firmy

Náš tým má momentálně kolem 50 kvalifikovaných a zkušených zaměstnanců, kteří jsou schopni a připraveni splnit vám veškeré přání týkající se kovovýroby na zakázku, CNC ohýbání a skružování plechů, CNC stříhání a děrování plechů, nebo výroby ocelových konstrukcí a technologických zařízení.

Stejně tak výrobní prostory společnosti TROJICE spol. s r.o. jsou vybaveny kvalitními, spolehlivými a komplexně uspořádanými stroji, které zajišťují, že veškerá zakázková kovovýroba proběhne ve vysoké kvalitě a co nejkratším čase a stejně tak CNC zpracování plechů bude provedeno rychle, precizně a bez závad.

Protože je pro nás zákazník na prvním místě, máme zaveden a certifikován systém managementu kvality ČSN EN ISO 9001:2009, přesto neustále pracujeme na zvyšování naší kvalifikace.

Jsme špičkou v oblasti CNC zpracování plechu, stříhání, ohýbání, skružování a děrování plechů a ve výrobě ocelových konstrukcí a technologických zařízení. Kromě toho trvale pracujeme na vytváření vhodných podmínek pro dlouhodobou spolupráci se zákazníky. Odpovídající kvalitu a vysokou technickou úroveň výroby dokazuje také velké množství již realizovaných zakázek a dlouhodobá důvěra našich zákazníků, mezi které patří i některé renomované společnosti.

Naše filozofie

Hlavním cílem společnosti TROJICE spol. s r.o. není jen výroba ocelových konstrukcí, či CNC zpracování plechů. Nejdůležitější je pro nás maximálně spokojený zákazník a maximálně kvalitní odvedení práce. Proto nabízíme všem zákazníkům individuální a také komplexní přístup k řešení veškerých požadavků. Vysoká odbornost a požadovaná kvalita dodaných výrobků je samozřejmostí.

Zakázková kovovýroba pro nás neznamená jen rutinní práci podle jednoznačných zadání v podobě výkresové dokumentace. Jsme také schopni pomoci s optimalizací konkrétního řešení, podle požadavků zákazníka.

Také vám rádi pomůžeme stát se našim spokojeným zákazníkem!

trojicka.politika.kvality

Aktuality
21.1.2016
Ve spolupráci s firmou Promax Media s.r.o. byla spuštěna nová webová prezentace naší společnosti. Věříme, že se tyto stránky budou líbit...
+ zobrazit více
Vybrané reference
reference reference reference reference reference